Skytec PRO-240 černý, PA zesilovač 480W

Sériezesilovačů značky Skytec zahrnuje kompletní PA a ozvučovací techniku.Model PA 240 je tahounem řady. Po technické stránce je... více informací »
Skytec PRO-240 černý
Značka: Skytec
3 089 Kč
Ověřit dostupnost
Sériezesilovačů značky Skytec zahrnuje kompletní PA a ozvučovací techniku.Model PA 240 je tahounem řady. Po technické stránce je...

Sériezesilovačů značky Skytec zahrnuje kompletní PA a ozvučovací techniku.Model PA 240 je tahounem řady. Po technické stránce je přizpůsoben na malé astředně velké akce.Kromě dynamických a kvalitních zvukových vlastností Vás zaujme pestrou škáloupřipojení. Na tyto porty můžete napojit libovolné ozvučovací zařízení.Precizní zpracování a spolehlivé komponenty Vám dají stoprocentní pocit bezpečíi při těch nejkomplikovanějších a nejnamáhavějších přenosech.Po designové stránce vsadila značka Skytec na osvědčenou kombinaci modrých ačerných LED.

Kvalitní produkt Skytec PRO-240 černý, PA od dodavatele s dlouholetou historií Skytec můžete pořídit na našich stránkách ve výhodné akci! Produkt momentálně prodáváme za 3 089 Kč.