Skytec PRO-480 černý, PA zesilovač

Podznačkou Skytec se skrývá osvědčená a spolehlivá série zesilovačů společně sostatní PA a ozvučovací technikou.PA-480 je... více informací »
Skytec PRO-480 černý
Značka: Skytec
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Podznačkou Skytec se skrývá osvědčená a spolehlivá série zesilovačů společně sostatní PA a ozvučovací technikou.PA-480 je...

Podznačkou Skytec se skrývá osvědčená a spolehlivá série zesilovačů společně sostatní PA a ozvučovací technikou.PA-480 je jeden z nejpropracovanějších modelů z řady. Je vysoce výkonný a hodíse pro malé a středně velké akce.Zařízení nabízí kromě kvalitních zvukových vlastností pestrou škálu vstupních avýstupních možností pro připojení jakéhokoliv ozvučovacího setupu.Pečlivý výběr komponentů, které jsou zpracovány speciální technologií protipoškození, Vám zaručí klidné přenosy bez zbytečných nervů.Decentní černý design je doplněn stylovými modrých power LEDkami.Zesilovač se hodí na 48 cm rack. Povedený kousek lze pořídit v pohodě tu na webu ve známé sekci zvuková technika. Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z naší kategorie snadno online! Značka Skytec dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment..

Kvalitní kousek Skytec PRO-480 černý, PA od výrobce Skytec máte možnost dostat aktuálně za parádní cenu. Na našich stránkách za 3 599 Kč.