Skytec PRO-600 černý, PA zesilovač, 1200W

Zesilovačz osvědčené série Skytec pokryje celé spektrum napájecích možností.PA-600 se díky svým parametrům hodí na... více informací »
Skytec PRO-600 černý
Značka: Skytec
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Zesilovačz osvědčené série Skytec pokryje celé spektrum napájecích možností.PA-600 se díky svým parametrům hodí na...

Zesilovačz osvědčené série Skytec pokryje celé spektrum napájecích možností.PA-600 se díky svým parametrům hodí na ozvučování středně velkých akcí napoloprofesionální úrovni.Kromě solidních, zaoblených zvukových vlastností nabízí zařízení širokéspektrum možností na propojení s většinou ozvučovací techniky.Hodnotné opracování a spolehlivé, dlouhotrvající komponenty umožní častépoužívání a transport bez následků.Skytec vsadil v tomto případě na klasický černý design a modré provozní LED.Zesilovač je vhodný na 48 cm (19 „) rack.
Super produkt Skytec PRO-600 černý, PA lze koupit přímo na našem webu zařazený v sekci zvuková technika! Nyní si můžete pořídit parádní zboží z této kategorie v bezva akci!

Vysoce kvalitní produkt Skytec PRO-600 černý, PA zesilovač, od značky s dobrým jménem Skytec lze sehnat v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Za bezkonkureční cenu 3 899 Kč.