Skytec SKYREC, STOJAN NA SVĚTELNÉ EFEKTY, 24 X 5 X 24 CM

Beamz 180.540 je robustní držák, se kterým můžete umístit LED diodové světelné efekty v místnosti na zemi.Tím se otevírají... více informací »
Skytec SKYREC
Značka: Skytec
499 Kč
Ověřit dostupnost
Beamz 180.540 je robustní držák, se kterým můžete umístit LED diodové světelné efekty v místnosti na zemi.Tím se otevírají...

Beamz 180.540 je robustní držák, se kterým můžete umístit LED diodové světelné efekty v místnosti na zemi.Tím se otevírají nové možnosti rozmístění světelných scénářů – zejména při osvětlení přechodů a okrajových částí.Vezměte prosím na vědomí, že světelný efekt na snímku není součástí dodávky.1x držák s křídlovou maticí24 x 5 x 24 cm (Š x V x H)Hmotnost: cca 600 gUniverzálně použitelnýZatížitelná konstrukceMateriál: ocelBarva: černá
Hodně oblíbený produkt Skytec SKYREC, STOJAN NA SVĚTELNÉ EFEKTY, 24 X 5 X 24 CM můžete koupit bezstarostně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii světelná technika! Nyní získáte další produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další skvělé zboží od výrobce Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zcela unikátní produkt Skytec SKYREC, STOJAN NA SVĚTELNÉ EFEKTY, 24 X 5 X 24 od skvělé značky Skytec snadno seženete zde opravdu výhodně. Akční ceny od 499 Kč.