Skytec SPJ800A aktivní 20 cm (8 „) reproduktor, 200 W

Skytec SPJ800A, aktivní 2-pásmový kompaktní reproduktor poskytuje silný zvuk a vysoký akustický tlak. Pevná ABS skříň... více informací »
Skytec SPJ800A aktivní 20 cm (8 ") reproduktor
Značka: Skytec
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SPJ800A, aktivní 2-pásmový kompaktní reproduktor poskytuje silný zvuk a vysoký akustický tlak. Pevná ABS skříň...

Skytec SPJ800A, aktivní 2-pásmový kompaktní reproduktor poskytuje silný zvuk a vysoký akustický tlak. Pevná ABS skříň předurčuje tento reproduktor pro mobilní použití, i ve venkovním prostředí.Své kvality ukazuje Skytec SPJ800A ideálně ve středně velkých prostorech. Vzhledem k černému hladkému zabarvení a jemnému designu nestojí nic v cestě jeho použití v prostředích, jakými jsou salonky, bary nebo restaurace. Skutečný bonus pro všechny typy akcí je standardní příruba na spodní části zařízení, s níž lze Skytec SPJ800A bez problémů připevnit na stativy.S XLR a cinch vstupy a výstupy lze reproduktor integrovat do běžných zvukových sestav.Pomocí bočních držadel, poměrně nízké hmotnosti a přehledným rozměrůmje aktivní reproduktor Skytec SPJ800A snadno přenosný.

Tento akční a ve slevě produkt Skytec SPJ800A aktivní 20 cm (8 ") reproduktor, od spolehlivé značky Skytec lze zakoupit tady teď právě ve výhodné akci! Aktuálně v akci za 3 099 Kč.