Skytec SPL-1000 černý, PA zesilovač 2800W, ekvalizér

Skytec SPL1000 je DJský PA zesilovač i pro amatéry se spektrem domácích zesilovačů. Do jack vstupu a třech RCA vstupů lze... více informací »
Skytec SPL-1000 černý
Značka: Skytec
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SPL1000 je DJský PA zesilovač i pro amatéry se spektrem domácích zesilovačů. Do jack vstupu a třech RCA vstupů lze...

Skytec SPL1000 je DJský PA zesilovač i pro amatéry se spektrem domácích zesilovačů. Do jack vstupu a třech RCA vstupů lze připojit klasické domácí spotřebiče jako je CD přehrávač, MP3 přehrávač atd. Do obou sad stereo svorek je možné připojit běžné stereo HiFi reproduktory. Technicky Vás zesilovač přesvědčí zemitým dynamickým zvukem, který si můžete upravit pomocí 3-pásmového ekvalizéru.Stabilní a odolná konstrukce garantuje bezproblémový přenos zařízení.Skytec SPL1000-48 je vhodný pro 48 cm rack.Zcela unikátní produkt Skytec SPL-1000 černý, PA zesilovač 2800W, lze získat prostě tady na stránkách ve známé rubrice zvuková technika. Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu! Významná značka Skytec vám může poskytnout skvělé výrobky . Máme toho více, prozkoumejte u nás další zboží značky Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Skytec SPL-1000 černý, PA zesilovač 2800W, od populárního výrobce Skytec máte možnost získat právě teď u nás za skvělou cenu. Ceny již od 3 899 Kč.