Skytec SPL-1000 MP3 bílý,PA zesilovač, USB/SD/MP3, 2800W

Skytec SPL-1000-MP3 je sebevědomý PA a Hi-Fi zesilovač s krásným, elegantním designem s bílou konstrukcí a modrými LED... více informací »
Skytec SPL-1000 MP3 bílý
Značka: Skytec
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SPL-1000-MP3 je sebevědomý PA a Hi-Fi zesilovač s krásným, elegantním designem s bílou konstrukcí a modrými LED...

Skytec SPL-1000-MP3 je sebevědomý PA a Hi-Fi zesilovač s krásným, elegantním designem s bílou konstrukcí a modrými LED elementy.Díky designu se doporučuje použít ho v stylových barech nebo restauracích.Z technického hlediska je zařízení povedeným crossoverem mezi Hi-Fi a PA zesilovačem.Přes 3 linkové vstupy a jack AUX vstup na předním panelu můžete připojit k zesilovači různá zařízení jako např. počítače, MP3 přehrávače nebo televizi.Další výhodou zařízení Skytec SPL-1000-M3 je USB vstup a SD vstup na předním panelu, přes které můžete přímo přehrávat MP3 skladby z flash disků, SD karet atd.Zesilovač je vhodný pro montáž do 48 cm racku.S paletou těchto funkcí se hodí na ozvučení menších a středně velkých akcí soukromého nebo firemního charakteru. Tento neodolatelný výrobek Skytec SPL-1000 MP3 bílý,PA zesilovač, USB/SD/MP3, je k dostání prostě na stránkách ve známé kategorii zvuková technika. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této známé kategorie za akční cenu!

Tento diskontní výrobek Skytec SPL-1000 MP3 bílý,PA od společnosti s dlouholetou tradicí Skytec máte možnost sehnat zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky od 4 399 Kč.