Skytec SPL 300MP3, 300 W, zesilovač, MP3, USB, SD

Skytec SPL 300MP3 je 2kanálový zesilovač se silným, 300 W výkonem (4 Ohm), USB a SD vstupy propřipojení externích MP3 dat a... více informací »
Skytec SPL 300MP3
Značka: Skytec
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SPL 300MP3 je 2kanálový zesilovač se silným, 300 W výkonem (4 Ohm), USB a SD vstupy propřipojení externích MP3 dat a...

Skytec SPL 300MP3 je 2kanálový zesilovač se silným, 300 W výkonem (4 Ohm), USB a SD vstupy propřipojení externích MP3 dat a laickým konceptem obsluhy.Zařízení v sobě spojuje velký výkon koncového zesilovače a porty pro připojenídomácí techniky.Kromě toho je vybaveno USB a SD vstupy pro přímé přehrávání MP3 z USB klíčů aSD karet.3 vzadu umístěné stereo cinch vstupy a jeden přední 3,5 mm jack audio vstupsplní požadavky každého běžného uživatele, který k zařízení potřebuje připojitCD přehrávač, notebook, MP3 přehrávač či dokonce televizor.Pro zapojení klasických hi-fi reproduktorů jsou k dispozici stereo svorky.Po zvukové stránce má Skytec zemité a dynamické vlastnosti.Přední strana zařízení vás při horších světelných podmínkách upoutá modrým LEDpodsvícením, díky kterému budete moci bez problémů ovládat každý kanál.Zařízení je uloženo v odolné konstrukci přizpůsobené na umístění ve 48 cmracku. Tento akční kousek Skytec SPL 300MP3, 300 W, zesilovač, MP3, USB, SD lze koupit právě tady na webu ve známé rubrice zesilovače! Nyní si můžete koupit unikátní produkty z této populární rubriky za super peníze. Významná značka Skytec má na skladě kvalitní sortiment.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další zboží od značky Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Skytec SPL 300MP3, 300 W, zesilovač, MP3, originál od značky Skytec lze pořídit zde teď právě za výhodné peníze. V současnosti za 3 899 Kč.