Skytec SPL-400 bílý, 1200W, HiFi PA zesilovač

Skytec SPL 400 je i pro laiky vhodný DJ a PA zesilovač na uspořádání malých soukromých produkcí, který překonává staré... více informací »
Skytec SPL-400 bílý
Značka: Skytec
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SPL 400 je i pro laiky vhodný DJ a PA zesilovač na uspořádání malých soukromých produkcí, který překonává staré...

Skytec SPL 400 je i pro laiky vhodný DJ a PA zesilovač na uspořádání malých soukromých produkcí, který překonává staré designové zvyky HiFi a PA zařízení. Nepříjemné a nudné černé a tmavé tóny byli u SPL 400 nahrazené dobře naladěným, zářivě bílým obalem.Designové rozhodnutí předurčuje koncové zařízení pro umístění v salónech, barech a přináší pastvu pro oči i do soukromých technických koutků.Z technického hlediska je zařízení podařeným crossoverem mezi HiFi a PA zesilovačem:Zařízení proto kombinuje výkonnou sílu PA zařízení s možnostmi připojení domácího zesilovače. Stereo cinch vstup přijímá signál běžných domácích CD, MP3 a dalších přehrávačů. Na obě sady stereo svorek můžete připojit běžné HiFi reproduktory.Zvukově i technicky zařízení přesvědčí svým zemitým, dynamickým zvukem.Stabilní, zatížitelná konstrukce garantuje bezproblémový transport zařízení.
Oblíbený produkt Skytec SPL-400 bílý, 1200W, HiFi naleznete přímo tady na našem webu v populární sekci zvuková technika! Nyní si můžete pořídit ostatní zboží ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární značka Skytec vám nabízí vysoce kvalitní výrobky..

Tento výjimečný produkt Skytec SPL-400 bílý, 1200W, HiFi od dodavatele kvalitních produktů Skytec můžete najít tady a teď za výhodnou cenu. V akci za cenu 3 299 Kč.