Skytec SPL-500 černý, PA zesilovač 500W, LED, ekvalizér

Skytec SPL500 je DJ a PA zesilovač s jednoduchými ovládacími prvky na uspořádání menších soukromých akcí.Proto v sobě spojuje... více informací »
Skytec SPL-500 černý
Značka: Skytec
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SPL500 je DJ a PA zesilovač s jednoduchými ovládacími prvky na uspořádání menších soukromých akcí.Proto v sobě spojuje...

Skytec SPL500 je DJ a PA zesilovač s jednoduchými ovládacími prvky na uspořádání menších soukromých akcí.Proto v sobě spojuje silný výkon koncového zesilovače se širokou škálou napájení. Jeden jack a tři stereo cinch vstupy umožňují připojení běžné domácí elektroniky jako CD a MP3 přehrávačů. Přes dva sety stereo svorek můžete připojit HiFi reproduktory.O své kvalitě Vás zařízení přesvědčí čistým, dynamickým zvukem, který si můžete přizpůsobovat přes 3-pásmový ekvalizér.Stabilní, odolná konstrukce zaručuje bezproblémové přenášení.Skytec SPL500 je vhodný na 48 cm rack.

Tento neodolatelný výrobek Skytec SPL-500 černý, PA zesilovač od dodavatele kvalitních produktů Skytec máte možnost najít zde teď právě levně. Aktuálně v akci od 3 299 Kč.