Skytec SPL-700 černý, DJ PA zesilovač 2000W ekvalizér LED

SkytecSPL700 DJ - PA zesilovač k řízení malých akcí v soukromé sféře –vhodný pro laiky.Přístrojkombinuje výkon PA... více informací »
Skytec SPL-700 černý
Značka: Skytec
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
SkytecSPL700 DJ - PA zesilovač k řízení malých akcí v soukromé sféře –vhodný pro laiky.Přístrojkombinuje výkon PA...

SkytecSPL700 DJ – PA zesilovač k řízení malých akcí v soukromé sféře –vhodný pro laiky.Přístrojkombinuje výkon PA zesilovače se širokým spektrem konektorů, které jsou vlastníkaždému domácímu zesilovači. Jack a zároveň 3 x stereo cinch – vstupy dokážípodporovat přehrávače, které jsou v každé domácnosti (CD, MP3 apod.)Součástí balení je i sada stereo svorek sloužící k připojení Hi-Fikomponent.Pozvukové stránce vás přístroj přesvědčí dynamickým zvukem, který lze přizpůsobitdíky přednímu třípásmovému ekvalizéru.Stabilnía nárazu odolná konstrukce zaručuje přístroji bezproblémovou manipulaci.SkytecSPL700 se hodí pro 48cm – rack.Levný produkt Skytec SPL-700 černý, DJ PA zesilovač získáte teď na našem webu v populární rubrice zvuková technika. Nyní získáte ostatní výrobky ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! Významný výrobce Skytec dlouhodobě poskytuje top výrobky.. Nakupujte výhoděn u nás.

Nejprodávanější produkt Skytec SPL-700 černý, DJ PA od společnosti s úžasnou pověstí Skytec pohodlně pořídíte tady nyní výhodně! Aktuálně za super cenu 3 099 Kč.