Skytec SPL-700 MP3 černý, PA HiFi zesilovač USB/SD/MP3

Skytec SPL-700-MP3 je crossover mezi úspěšnými HiFi zesilovači a PA.Variabilita vstupních portů umožňuje použít zesilovač... více informací »
Skytec SPL-700 MP3 černý
Značka: Skytec
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SPL-700-MP3 je crossover mezi úspěšnými HiFi zesilovači a PA.Variabilita vstupních portů umožňuje použít zesilovač...

Skytec SPL-700-MP3 je crossover mezi úspěšnými HiFi zesilovači a PA.Variabilita vstupních portů umožňuje použít zesilovač SPL-700 jako domácí zábavní stanici! Do třech vstupních cinch portů můžete zapojit zároveň počítač, televizi či MP3 přehrávač.Za zmínku stojí i připojitelnost a funkčnost Skytec SPL-700-MP3 prostřednictvím USB a SD vstupů dostupných zpředu, což Vám umožní přehrávat hudební soubory přímo z USB či SD média, a vestavěný FM rozhlasový přijímač.Z PA zesilovače je zařízení Skytec vhodné zejména pro 48cm-rack.Díky tomuto spektru připojitelnosti a silnému výkonu je optimální pro malé a středně velké akce soukromého a poloprofesionálního charakteru.Prosím, vezměte na vědomí, že je zde zobrazen vizuálně i funkčně shodný základní model SPL-700.
Designový produkt Skytec SPL-700 MP3 černý, PA HiFi zesilovač USB/SD/MP3 lze koupit bezstarostně tady na našem webu v oblíbené sekci zvuková technika! Nyní můžete získat ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. Tento vyjímečný výrobce Skytec poskytuje kvalitní produkty..

Hodně prodávaný produkt Skytec SPL-700 MP3 černý, PA HiFi zesilovač od výrobce s dlouholetou historií Skytec pohodlně seženete ještě dnes za rozumné peníze. Právě teď jen za 3 899 Kč.