Skytec STM-3007, 6kanálový DJ mixážní pult, bluetooth, USB, SD, MP3

Zařízení Skytec STM-3007 je dostupný 6kanálový mixér, který kompetentně spojuje různé technické prostředí.DJ mixér nabízí... více informací »
Skytec STM-3007
Značka: Skytec
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Skytec STM-3007 je dostupný 6kanálový mixér, který kompetentně spojuje různé technické prostředí.DJ mixér nabízí...

Zařízení Skytec STM-3007 je dostupný 6kanálový mixér, který kompetentně spojuje různé technické prostředí.DJ mixér nabízí možnosti připojení pro všechny dostupné zvukové zdroje – například gramofony, CD přehrávače a počítače. Dvojnásobně užitečnou specialitou zařízení Skytec STM-3007 je snadno dostupný USB port, přes který je možné integrovat do setu MP3 tituly z USB datových nosičů. Nejlepší podmínky pro zdokonalování svých vlastních DJ schopností, pro naučení se různých nápadů setu nebo rovnou pro produkci prezentačních materiálů.Mikrofonní vstup s funkcí talkover a 2pásmovým ekvalizérem umožňuje použití i na akcích, na nichž má být zaznamenávána řeč i zpěv. S crossfadingem, kanálovým fading jsou k dispozici všechny funkce pro vytvoření malého DJ setu.
Tento exkluzivní produkt Skytec STM-3007, 6kanálový DJ lze získat bez problémů tu v populární rubrice vícekanálové mixážní pulty. Pořiďte si jiné produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu! Máme toho více, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele Skytec. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Skytec dlouhodobě poskytuje skvělé zboží.! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento výjimečný produkt Skytec STM-3007, 6kanálový DJ mixážní pult, bluetooth, od populární značky Skytec jednoduše pořídíte tady za mimořádně nízkou cenu! V akci za 5 699 Kč.