Skytec STM-3020, 3/2-kanálový DJ mixážní pult, MP3 USB vstup

SkytecSTM-3020 je skvělý DJ mixážní pult, který je koncentrací vynikajících technickýcha stylových vlastností.DJ mixážní... více informací »
Skytec STM-3020
Značka: Skytec
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
SkytecSTM-3020 je skvělý DJ mixážní pult, který je koncentrací vynikajících technickýcha stylových vlastností.DJ mixážní...

SkytecSTM-3020 je skvělý DJ mixážní pult, který je koncentrací vynikajících technickýcha stylových vlastností.DJ mixážní pult nabízí mnoho možností připojení pro všechny dostupné audiokomponenty (např. gramofon, CD přehrávač nebo počítač). Skytec STM-3020obsahuje i USB vstup, přes který se dají přehrávat Vaše MP3 skladby přímoz flash disků nebo MP3 přehrávačů.Díky dvěma vstupům pro mikrofon zařízení plnohodnotně využijete i na akcíchřečového a pěveckého charakteru. S funkcemi jako jsou crossfading, kanalfadinga Talkover si můžete vyzkoušet zkomponovat i nějaký DJ set.Díky úhlovým stojanům se dá Skytec STM-3020 použít i se stativem. Své místo sinajde v různých prostorách a na různých akcích.

Kvalitní a velmi žádaný kus Skytec STM-3020, 3/2-kanálový DJ mixážní od spolehlivého výrobce Skytec je dostupný tady a teď právě za příznivou cenu! Nabídka od 2 199 Kč.