Skytec STWM712H, mikro VHF set bezdrátových mikrofonů, 2 x headset/náhlavní souprava

Skytec představuje STWM712H praktický bezdrátový set mikrofonů, který osvobozuje řečníky a zpěváky od nepříjemných kabelů a... více informací »
Skytec STWM712H
Značka: Skytec
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec představuje STWM712H praktický bezdrátový set mikrofonů, který osvobozuje řečníky a zpěváky od nepříjemných kabelů a...

Skytec představuje STWM712H praktický bezdrátový set mikrofonů, který osvobozuje řečníky a zpěváky od nepříjemných kabelů a zároveň jim umožní gestikulovat rukama dle chuti.K bezdrátové sadě mikrofonů patří 2 lehké náhlavní soupravy s vhodnými vysílači. Vybaveny dvěma AA bateriemi přenášejí signál mikrofonu na vzdálenost až 50 metrů přímo do přijímací stanice, která odesílá součet z obou kanálů do mixážního pultu, PA nebo stereo systému. Celkově jsou k dispozici 2 výstupy, takže tentýž signál může být vysílán ke dvěma zařízením současně.Zvlášť praktické: Na přední straně přijímače od společnosti Skytec najdete pro každý radiový kanál ovládání hlasitosti, takže na karaoke a malých koncertech je možné nastavit hlasitost obou mikrofonů individuálně.

Nový kus Skytec STWM712H, mikro VHF set bezdrátových mikrofonů, 2 od předního výrobce Skytec snadno můžete sehnat momentálně na webu za výhodnou cenu! Nabídka již od 2 599 Kč.