Skytronic 180.548UK, pár PA DJ stojanových tyčí, rozpěrka

Prosím, všimněte si, že reproduktory na obrázku nejsou součástí balení.Stabilní, výškově nastavitelné stojanové tyče.... více informací »
Skytronic 180.548UK
Značka: Skytronic
999 Kč
Ověřit dostupnost
Prosím, všimněte si, že reproduktory na obrázku nejsou součástí balení.Stabilní, výškově nastavitelné stojanové tyče....

Prosím, všimněte si, že reproduktory na obrázku nejsou součástí balení.Stabilní, výškově nastavitelné stojanové tyče. Vhodné na všechny typy reproduktorů se standardními hnízdy.Kompatibilní reproduktory najdete v našem e-shopu. Hodně žádaný produkt dostanete zrovna na našem webu zařazený v kategorii stojany na reproboxy. Nyní můžete koupit parádní produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! Známý výrobce Skytronic svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní produkty.! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Skytronic. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Skytronic 180.548UK, pár PA od top značky Skytronic jednoduše získáte zde za výhodné peníze! Na našich stránkách za 999 Kč.