Skytronic SHFT57B set reproduktorů 2 x 600 W, 4 x 16 cm

Fenton / Skytronic SHFT57B je pár věžových reproduktorů, které odesílají do okolí 4 pásma max. 2 x 600 W silný zvuk. Tři 16cm... více informací »
Skytronic SHFT57B set reproduktorů 2 x 600 W
Značka: Skytronic
7 679 Kč
Ověřit dostupnost
Fenton / Skytronic SHFT57B je pár věžových reproduktorů, které odesílají do okolí 4 pásma max. 2 x 600 W silný zvuk. Tři 16cm...

Fenton / Skytronic SHFT57B je pár věžových reproduktorů, které odesílají do okolí 4 pásma max. 2 x 600 W silný zvuk. Tři 16cm (6,5″) basové reproduktory se starají o plné a zaoblené přehrávání basů, které je ještě podpořeno dřevěnou skříní s nízkou rezonancí. Opticky se set reproduktorů Fenton / Skytronicprezentuje prostřednictvím úzké, vysoké konstrukce, která mu umožňuje přinést elegantní vzhled do každého domácího prostředí. Mřížky setu reproduktorů jsou odnímatelné a umožňují tak pohled na membrány hlubokotónových reproduktorů v elegantní šedé barvě a středotónových reproduktorů v osvěžující žluté barvě. Reproduktorové kabely jsou součástí dodávky.
Velmi oblíbený produkt máte možnost koupit přímo tu zařazený v sekci sloupové reproduktory. Připravili jsme pro vás jiné produkty z této kategorie za outletovou cenu. Přední výrobce Skytronic dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To není vše, naše nabídka je široká. U nás najdete další kvalitní zboží od značky Skytronic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek Skytronic SHFT57B set reproduktorů 2 x 600 W, od výrobce s dlouholetou historií Skytronic můžete sehnat zrovna dnes za rozumné peníze. Momentálně k dispozici za 7 679 Kč.