Stereo zařízení Auna DS-2, gramofon, MP3 záznam

Auna DS-2 je všestranné stereo zařízení, které funguje jako „tlumočník“ mezi audio zdroji všeho druhu a USB a SD... více informací »
Stereo zařízení Auna DS-2
Značka: Auna
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Auna DS-2 je všestranné stereo zařízení, které funguje jako „tlumočník“ mezi audio zdroji všeho druhu a USB a SD...

Auna DS-2 je všestranné stereo zařízení, které funguje jako „tlumočník“ mezi audio zdroji všeho druhu a USB a SD nosiči.Kromě toho umožňuje zařízení přehrávání souborů z USB klíčů, SD karet či MP3 přehrávačů.Zařízení dokáže vytvářet MP3 záznam z desek, CD a jiných zdrojů bez pomoci počítače.Ideální cesta, jak si archivovat své desky a CD nosiče.Díky tichému řemenovému provozu Vám gramofon zaručí vysokou kvalitu záznamu.Pro běžné používání nabízí Auna DS-2 CD přehrávač, rádio a gramofon.Pro připojení jiných audio komponentů můžete kromě USB a SD vstupů využít i AUX vstup.Pomocí linkového výstupu můžete k zařízení připojit externí Hi-Fi zesilovač.Balíček funkcí uzavírají hodiny s budíkem, díky kterým se vyplatí umístit zařízení i v ložnici.

Vynikající kus Stereo zařízení Auna DS-2, s pečetí kvality od značky Auna máte možnost najít aktuálně na webu extra se slevou. Produkt momentálně prodáváme za 4 499 Kč.