Stereo zařízení Auna NR-620, stereo, MP3 záznam, hnědé

Auna NR-620 je stereozařízení, které spojuje neogotický design a klasické vlastnosti s modernímifunkcemi.Dominantním prvkem... více informací »
Stereo zařízení Auna NR-620
Značka: Auna
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Auna NR-620 je stereozařízení, které spojuje neogotický design a klasické vlastnosti s modernímifunkcemi.Dominantním prvkem...

Auna NR-620 je stereozařízení, které spojuje neogotický design a klasické vlastnosti s modernímifunkcemi.Dominantním prvkem zařízení je dřevěná deska, ukrývající gramofon, který vespolupráci s kazetovou mechanikou a CD přehrávačem dokáže přehrát všechny druhynosičů 20. století. Zařízení má široké spektrum portů:Na přední straně se nacházejí USB a SD vstupy sloužící nejen na přímépřehrávání MP3 z USB klíčů a SD karet, ale i na digitalizaci zvukové stopy zdesek, kazet nebo CD do formátu MP3.A to vše rychle, jednoduše a bez použití počítače.Samozřejmou součástí zařízení je AM/FM přijímač.Díky bohatému balíčku funkcí a integrovaným reproduktorům, je Auna NR-620vynikající stereo zařízení, které můžete umístit v každém obýváku.Integrované stereo reproduktory mají vyvážený zvuk, zapínatelný BassBoost a vpřípadě potřeby se dají pomocí vzadu umístěného linkového výstupu propojit sexterním hi-fi zesilovačem.Design zařízení je se zaměřením na 40. a 50. léta minulého století opravdušarmantní a na rozdíl od současně používaných zařízení působí jako elegantnídoplněk. Unikátní produkt Stereo zařízení Auna NR-620, stereo, MP3 záznam, hnědé máte možnost dostat bez problémů tu na stránkách ve známé rubrice hifi věže. Máme pro vás skvělé výrobky z této populární sekce za internetové ceny! Populární výrobce Auna vyrábí kvalitní zboží.. Vždyť to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Stereo zařízení Auna NR-620, stereo, MP3 záznam, od naší známé značky Auna můžete koupit ještě dnes za mimořádně nízkou cenu! Nyní získáte od 3 499 Kč.