Stereo zesilovač Auna CD708, AUX phono, černý, 600 W

Auna CD708 je sebevědomý hi-fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na... více informací »
Stereo zesilovač Auna CD708
Značka: Auna
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Auna CD708 je sebevědomý hi-fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na...

Auna CD708 je sebevědomý hi-fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty.Porty zařízení jsou zaměřené na spolupráci se standardní domácí hi-fi technikou.Na přední straně se nachází sluchátkový výstup pro ničím nerušený poslech.Na zadní straně je zas umístěno pět cinch linkových vstupů pro zapojení radio receiveru, magnetofonu, CD přehrávače nebo jiné techniky.Pomocí cinch linkového výstupu je možné signál vést do dalších zařízení.Maximální výkon zařízení (600 W) je dostatečný na intenzivní ozvučení domácích prostor.Díky kvalitním komponentům má zesilovač dynamický a diferencovaný zvukový obraz s precizními basy, středy a výškami, které je možné nastavovat pomocí vpředu umístěných regulátorů.Navenek působí velmi elegantně, má redukovaný ovládací panel a přední desku z broušeného hliníku.Na obsluhu zařízení je k dispozici i dálkové ovládání.Dostupný v černé a stříbrné barvě. Žádaný produkt Stereo zesilovač Auna CD708, AUX phono, černý, 600 W je k získání bez obtíží tady na našem webu ve známé rubrice 2.0 stereo hifi zesilovače! Nyní získáte nové zboží z této rubriky za skvělou cenu! Významný výrobce Auna dlouhodobě nabízí top sortiment. za skutečně výhodné peníze! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na více kousků značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Stereo zesilovač Auna CD708, AUX phono, od výrobce s dobrým jménem Auna je k dispozici v naší nabídce za akční cenu! Výhodně za 3 399 Kč.