Strojový bublifuk Beamz B2500

Světelné efekty jsou na každé párty.Ale bublifuk je vylepšením, na které se jen tak nezapomíná!Strojový bublifuk Beamz B2500 se... více informací »
Strojový bublifuk Beamz B2500
Značka: Beamz
6 749 Kč
Ověřit dostupnost
Světelné efekty jsou na každé párty.Ale bublifuk je vylepšením, na které se jen tak nezapomíná!Strojový bublifuk Beamz B2500 se...

Světelné efekty jsou na každé párty.Ale bublifuk je vylepšením, na které se jen tak nezapomíná!Strojový bublifuk Beamz B2500 se dvěma maticemi je vhodný i pro použití ve velkých prostorách.Jeho dvě silná dmychadla foukají vzduch na dvě kolečka, díky čemuž je zábava dvojnásobná.Jelikož jsou dmychadla mírně nakloněná, bubliny do prostoru vycházejí směrem nahoru, a tak vydrží déle.Praktické bezdrátové dálkové ovládání umožňuje zapínání a obsluhu.Nádoba na tekutinu má objem 1 litr.Její doplňování je velmi jednoduché a časově nenáročné.
Vysoce kvalitní produkt Strojový bublifuk Beamz B2500 jde pořídit přímo u nás v populární kategorii ozvučení na ples! Nyní získáte akční výrobky z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce více skvělých kousků od značky Beamz. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Beamz vás obohatí o vysoce kvalitní produkty !

Oblíbený produkt Strojový bublifuk Beamz B2500 od spolehlivé značky Beamz máte možnost nakoupit v aktuální nabídce za příznivou cenu. Právě lze objednat jen za 6 749 Kč.