Strojový bublifuk QTX QTFX-B3, 1,8 l

QTFX-B3 je ukázkovýstrojový bublifuk.Svými bublinami zaplní každý středně velký prostor.Na válec je připojeno 30 souměrně... více informací »
Strojový bublifuk QTX QTFX-B3
Značka: QTX
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
QTFX-B3 je ukázkovýstrojový bublifuk.Svými bublinami zaplní každý středně velký prostor.Na válec je připojeno 30 souměrně...

QTFX-B3 je ukázkovýstrojový bublifuk.Svými bublinami zaplní každý středně velký prostor.Na válec je připojeno 30 souměrně uspořádaných kroužků, které neustáleprodukují až 480 bublin stejné velikosti.Nádoba o objemu 1,8 l umožňuje dlouhé používání bez nutnosti častého dolévánítekutiny.Součástí balení je kabelové dálkové ovládání s dosahem 3 m.Obsluha zařízení je velmi jednoduchá, stačí stisknout jedno tlačítko.Díky extrémně nízké hmotnosti (1,2 kg) a úchytu umístěnému na horní straně jeQTX ideálním společníkem na turné či při DJ akcích.Konstrukce je vyrobena z robustního plastu, kterých chrání zařízení předvnějším poškozením. Oblíbený a akční produkt lze sehnat bez problémů tady na stránkách v oblíbené rubrice výrobníky bublin! Připravili jsme akční produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu! V očích zákazníků populární značka QTX pro své zákazníky poskytuje top výrobky za parádní ceny. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky QTX. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Strojový bublifuk QTX QTFX-B3, 1,8 od značky s dlouholetou historií QTX je k získání u nás ve výhodné akci! Produkt momentálně prodáváme za 2 199 Kč.