TV držák na stěnu Auna LDA03-446, 2 ramena, HDMI kabel

TV držák na stěnu je optimální řešení pro místa s horšími světelnými podmínkami nebo pro domácnosti a prostory, kde je... více informací »
TV držák na stěnu Auna LDA03-446
Značka: Auna
1 459 Kč
Ověřit dostupnost
TV držák na stěnu je optimální řešení pro místa s horšími světelnými podmínkami nebo pro domácnosti a prostory, kde je...

TV držák na stěnu je optimální řešení pro místa s horšími světelnými podmínkami nebo pro domácnosti a prostory, kde je sezení rozmístěné na více místech.Držák můžete naklonit v rozsahu 30 ° a natočit v rozsahu 120 °.Držák umožňuje umístit na stěnu i nejnovější generaci LED televizorů. Díky inteligentnímu kantiliver systému můžete televizory umístit mimořádně blízko od stěny do vzdálenosti 4,1 cm, takže ušetříte místo. TV držák pokrývá tři nejtypičtější rozteče děr (200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm), takže na něj můžete upevnit různé typy televizorů. Maximální nosnost 25 kg pokrývá dostatečně velkou škálu, takže se při koupi nového televizoru vůbec nemusíte omezovat.Velkou výhodou je, že máte snadný přístup ke všem portům televizoru. Držák je tedy vhodný pro ty, kteří mají množství zařízení, které často připojují a odpojují od televizoru. TV držák je dodáván s veškerým potřebným kvalitním montážním materiálem a manuálem s obrázky. 3 zabudované vodováhy pomáhají při optimálním umístění TV. Součástí balení je i 2 m HDMI kabelZcela unikátní produkt TV držák na stěnu Auna je dostupný nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii tv sklopné držáky. Vyhledejte si ještě další produkty ve zmiňované sekci za super ceny. To ale není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele Auna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek TV držák na stěnu Auna LDA03-446, 2 od dodavatele s dlouholetou historií Auna můžete sehnat nyní za příznivou cenu! Výhodně za skvělou cenu 1 459 Kč.