Vexus MEG060, megafon, 60 W, funkce nahrávání, siréna, USB, SD, AUX, včetně popruhu

Vexus MEG060 je výkonný megafon s vestavěným 60W zesilovačem a s USB a SD slotem pro přehrávání MP3 souborů z odpovídajících... více informací »
Vexus MEG060
Značka: Vexus
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Vexus MEG060 je výkonný megafon s vestavěným 60W zesilovačem a s USB a SD slotem pro přehrávání MP3 souborů z odpovídajících...

Vexus MEG060 je výkonný megafon s vestavěným 60W zesilovačem a s USB a SD slotem pro přehrávání MP3 souborů z odpovídajících datových zařízení. Ideální pro různé použití při sportu, na cestách nebo při demonstracích.Kromě toho má funkci nahrávání a přehrávání, režim sirény a AUX vstup pro připojení přenosných zařízení, jako je mobilní telefon, smartphone nebo tablet. Nízká hmotnost, ergonomická konstrukce s odnímatelným mikrofonem se spirálovým kabelem a nastavitelný ramenní popruh umožňují provoz po dlouhou dobu bez únavy.Díky silnému výkonu nabízí megafon Vexus MEG060 maximální dosah až do 1,2 km.Nejprodávanější výrobek máte možnost získat právě na stránkách umístěný v sekci megafony! Získejte unikátní výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Vexus. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Vexus pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment..

Tento žádaný produkt Vexus MEG060, megafon, 60 W, funkce nahrávání, od spolehlivé značky Vexus jednoduše můžete najít tady teď v bezva akci! Zrovna teď v akci za 2 299 Kč.