Vexus PSS302, přenosný PA audio systém, 300 W max., bluetooth, USB, SD, MP3, 2x stativ, 1x mikrofon

Přenosný audio systém Vexus PSS302 je promyšlená PA sestava, která se vyznačuje nejen svými všestrannými možnostmi připojení,... více informací »
Vexus PSS302
Značka: Vexus
12 899 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosný audio systém Vexus PSS302 je promyšlená PA sestava, která se vyznačuje nejen svými všestrannými možnostmi připojení,...

Přenosný audio systém Vexus PSS302 je promyšlená PA sestava, která se vyznačuje nejen svými všestrannými možnostmi připojení, ale mnohem více svojí mobilitou. Komponenty lze přepravovat přímo v odnímatelném obložení.Výkonnostní hranice je 300 W max. a kvalifikuje PA systém reproduktorů pro použití při prezentacích, demo nahrávkách a malých až středně velkých akcích a událostech. Pasivní reproduktory s 2,5cm (1 „) Nd kompresním driverem a silným 25cm (10“) wooferem, které produkují oblý zvukový obraz.Kufr je vyroben z odolného plastu a ukrývá kromě mixéru i příslušenství, které se skládá z řečnicky a pěvecky optimalizovaného dynamického mikrofonu a všech připojovacích kabelů. Pro optimální zvukové výsledky dodává zařízení Vexus rovnou i dvojici stojanů s výškou 1,40 m max., která slouží pro lepší prostorové umístění reproduktorů.Aktivní a odnímatelný mixér zařízení Vexus PSS302 nabízí možnost připojit až čtyři mikrofony nebo nástroje přes XLR připojení nebo přes 6,3mm jack, nebo CD přehrávač či notebook prostřednictvím stereo cinch vstupu nebo jack konektoru.Pro digitální mediální zařízení je v přehledném ovládacím panelu zabudovaný USB a SD slot, které umožňují přehrávání MP3 skladeb přímo z USB datových zařízení, MP3 přehrávačů nebo paměťových SD karet.
Nový výrobek Vexus PSS302, přenosný PA audio systém, 300 W max., bluetooth, USB, SD, MP3, 2x naleznete bezprostředně na našem webu zařazený v rubrice reproduktorové sety. Nyní můžete získat oblíbené produkty ve zmiňované sekci snadno online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další kousky od značky Vexus. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Vexus PSS302, přenosný PA audio systém, 300 W max., bluetooth, od společnosti s úžasnou pověstí Vexus máte možnost získat již dnes za extra cenu! Akční cena 12 899 Kč.