Věžový reproduktor Auna Linie-300-WN, 80 W RMS, ořech

Auna Linie-300 je silnývěžový reproduktor s 2 x 16,5 cm (6,5") basovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová technika,... více informací »
Věžový reproduktor Auna Linie-300-WN
Značka: Auna
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300 je silnývěžový reproduktor s 2 x 16,5 cm (6,5") basovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová technika,...

Auna Linie-300 je silnývěžový reproduktor s 2 x 16,5 cm (6,5″) basovými reproduktory sprvotřídním výkonem.2 pásmová technika, bassreflexní konstrukce a dobře sladěné komponenty vkombinaci s dřevěným korpusem vytvářejí mohutný a dynamický zvuk.Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehráváníbez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace.Aby reproduktory bez problémů zapadly do každého prostoru, vsadila Auna najednoduchý a elegantní design ořechové barvy a odnímatelný kryt.
Tento vynikající výrobek Věžový reproduktor Auna Linie-300-WN, 80 W RMS, ořech jde pořídit teď tu na našich stránkách v kategorii sloupové reproduktory. Nyní pořídíte jiné produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci! To ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Věžový reproduktor Auna Linie-300-WN, 80 W RMS, od dodavatele s dobrým jménem Auna je k získání bezpečně online až neuvěřitelně levně. Nyní získáte od 2 599 Kč.