Vonyx DS20, DJ pult, černý

Zařízení DS20 je přenosný DJ pult, který můžete sestavit zcela bez použití nářadí v rámci krátké doby.100x45 cm velká... více informací »
Vonyx DS20
Značka: Vonyx
6 249 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení DS20 je přenosný DJ pult, který můžete sestavit zcela bez použití nářadí v rámci krátké doby.100x45 cm velká...

Zařízení DS20 je přenosný DJ pult, který můžete sestavit zcela bez použití nářadí v rámci krátké doby.100×45 cm velká plocha stolu nabízí dostatek místa pro gramofony, mixéry, midi klávesy a další zařízení. Kabely zařízení lze umístit ve výřezu na konci stolu. Kromě toho lze vertikálně nastavitelný držák použít jako odkládací prostor. Výška police a plochy stolu je postupně nastavitelná, takže je pult vhodný jak na stání, tak i na sezení.Jednotlivě nastavitelné nožičky se dají šikovně vyrovnat nerovnosti povrchu. Unikátní a oblíbený výrobek Vonyx DS20, DJ pult, jde sehnat prostě tady u nás zařazený v kategorii dj nábytek! Vyberte si podobné produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu. Výrobce Vonyx může nabídnout špičkové zboží.! Podívejte se sami!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Vonyx DS20, DJ pult, od značky se skvělou pověstí Vonyx jde pořídit právě teď v nabídce trvale výhodně. Aktuálně stojí u nás 6 249 Kč.