Vonyx MEG050, megafon, 50 W, funkce nahrávání, siréna, mikrofon, provoz na baterie, popruh

Vonyx MEG050 je výkonný megafon s vestavěným 50W zesilovačem a s odnímatelným mikrofonem spolu se spirálovým kabelem. Ideální... více informací »
Vonyx MEG050
Značka: Vonyx
1 749 Kč
Ověřit dostupnost
Vonyx MEG050 je výkonný megafon s vestavěným 50W zesilovačem a s odnímatelným mikrofonem spolu se spirálovým kabelem. Ideální...

Vonyx MEG050 je výkonný megafon s vestavěným 50W zesilovačem a s odnímatelným mikrofonem spolu se spirálovým kabelem. Ideální pro různé použití při sportu, na cestách nebo při demonstracích.Kromě toho má odnímatelný mikrofon a nabízí kromě funkce nahrávání režim sirény. Nízká hmotnost, ergonomická konstrukce a nastavitelný ramenní popruh umožňují provoz po dlouhou dobu bez únavy.Díky silnému výkonu nabízí megafon Vonyx MEG050 maximální dosah až do 1 km.
Kvalitní a velmi žádaný kus získáte bezprostředně na webu zařazený v kategorii megafony! Mrkněte na skvělé produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další kousky značky Vonyx. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Vonyx MEG050, megafon, 50 W, funkce nahrávání, siréna, mikrofon, od známého dodavatele Vonyx lze sehnat zrovna dnes napořád výhodně! Nabídka od 1 749 Kč.