Vonyx MEG065, megafon, 65 W, funkce nahrávání, siréna, USB, SD, AUX, provoz na b

Vonyx MEG065 je výkonný megafon s vestavěným 65W zesilovačem a s USB a SD slotem pro přehrávání MP3 souborů z odpovídajících... více informací »
Vonyx MEG065
Značka: Vonyx
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Vonyx MEG065 je výkonný megafon s vestavěným 65W zesilovačem a s USB a SD slotem pro přehrávání MP3 souborů z odpovídajících...

Vonyx MEG065 je výkonný megafon s vestavěným 65W zesilovačem a s USB a SD slotem pro přehrávání MP3 souborů z odpovídajících datových zařízení. Ideální pro různé použití při sportu, na cestách nebo při demonstracích.Kromě toho má funkci nahrávání a přehrávání, režim sirény a AUX vstup pro připojení přenosných zařízení, jako je mobilní telefon, smartphone nebo tablet. Nízká hmotnost, ergonomická konstrukce s odnímatelným mikrofonem a nastavitelný ramenní popruh umožňují provoz po dlouhou dobu bez únavy. To je podpořeno dodávanou lithiovou akumulátorovou baterií.Díky silnému výkonu nabízí megafon Vonyx MEG065 maximální dosah až do 1,2 km.
Kvalitní a oblíbený produkt Vonyx MEG065, megafon, 65 W, funkce nahrávání, naleznete zrovna tu na našich stránkách v oblíbené sekci megafony. Prozkoumejte akční zboží z naší sekce za super cenu. Výrobce Vonyx pro vás vyrábí top zboží za báječnou cenu!

Tento velmi žádaný produkt Vonyx MEG065, megafon, 65 W, funkce nahrávání, siréna, USB, od top značky Vonyx lze pořídit zrovna dnes za výprodejovou cenu. Ceny již od 2 299 Kč.