Vonyx Sky-2000 MK II, PA zesilovač 2000W, přemostitelný

Vonyx / Skytec Sky2000MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče... více informací »
Vonyx Sky-2000 MK II
Značka: Vonyx
7 699 Kč
Ověřit dostupnost
Vonyx / Skytec Sky2000MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče...

Vonyx / Skytec Sky2000MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče vstupních portů, je zařízení vybaveno jack a cinch vstupy pro připojení různých druhů techniky.Jack výstupy, šroubovací svorky a PA výstupy zajistí propojení se všemi značkovými reproduktory.Jednoduchým přepnutím vypínače můžete změnit stereo provoz na mono a naopak.Ground/lift přepínač umožní efektivní předcházení vibracím.Maximální výkon zařízení 2000 W se postará o kvalitní zvuk i v těch nejvyšších polohách.Zařízení je vhodné na 48 cm (19 „) rack.Prosím, všimněte si, že na obrázcích je opticky a funkčně identický model Sky-1500MKII.
Tento oblíbený produkt Vonyx Sky-2000 MK II, PA zesilovač 2000W, přemostitelný naleznete mimo jiné tady na našich stránkách v sekci zvuková technika. Získejte další produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze!

Unikátní kus Vonyx Sky-2000 MK II, PA zesilovač od společnosti Vonyx snadno pořídíte bezpečně online pořád výhodně! Pouze nyní za 7 699 Kč.