Vonyx Sky-3000 MK II, PA zesilovač 3000W, přemostitelný

Vonyx / Skytec Sky3000MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče... více informací »
Vonyx Sky-3000 MK II
Značka: Vonyx
6 839 Kč
Ověřit dostupnost
Vonyx / Skytec Sky3000MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče...

Vonyx / Skytec Sky3000MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče vstupních portů, je zařízení vybaveno jack a cinch vstupy pro připojení různých druhů techniky.Jack výstupy, šroubovací svorky a PA výstupy zajistí propojení se všemi značkovými reproduktory. Jednoduchým přepnutím vypínače můžete změnit stereo provoz na mono a naopak.Ground/lift přepínač umožní efektivní předcházení vibracím.Maximální výkon zařízení 3000 W se postará o kvalitní zvuk itěch nejvyšších polohách.Zařízení je vhodné na 48 cm (19 „) rack.Prosím, všimněte si, že na obrázcích je opticky a funkčně identický model Sky-1500MKII.Hodně prodávaný produkt Vonyx Sky-3000 MK II, PA zesilovač 3000W, přemostitelný je dostupný pohodlně tady u nás v kategorii zvuková technika! Nyní pořídíte parádní zboží z této známé kategorie ve slevě. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kvalitní zboží značky Vonyx. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Vonyx poskytuje skvělé produkty.! Však to vidíte sami.

Žádaný produkt Vonyx Sky-3000 MK II, od značky se zárukou kvality Vonyx máte možnost nakoupit u nás právě napořád výhodně. Právě nyní za 6 839 Kč.