Vonyx Skytec Sky-800 MK II, PA zesilovač 800W, přemostitelný

Skytec Sky800MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče vstupních... více informací »
Vonyx Skytec Sky-800 MK II
Značka: Vonyx
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec Sky800MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče vstupních...

Skytec Sky800MKII je sebevědomý zesilovač s prvotřídními technickými referencemi a flexibilními porty.Co se týče vstupních portů, je zařízení vybaveno jack a cinch vstupy pro připojení různých druhů techniky.Jack výstupy, šroubovací svorky a PA výstupy zajistí propojení se všemi značkovými reproduktory.Jednoduchým přepnutím vypínače můžete změnit stereo provoz na mono a naopak.Ground/lift přepínač umožní efektivní předcházení vibracím.Maximální výkon zařízení 800 W se postará o kvalitní zvuk i v těch nejvyšších polohách.Zařízení je vhodné na 48 cm (19 „) rack.Prosím, všimněte si, že na obrázcích je opticky a funkčně identický model Sky-1500MKII.Hodně žádaný produkt Vonyx Skytec Sky-800 MK jde pořídit zrovna tady u nás v oblíbené rubrice zvuková technika. Nyní můžete získat ostatní výrobky z naší sekce za výborné peníze. Populární výrobce Vonyx má k dispozici vynikající zboží za skutečně nížkou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více produktů od výrobce Vonyx. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový produkt Vonyx Skytec Sky-800 MK II, PA zesilovač 800W, od skvělého a známého výrobce Vonyx můžete dostat aktuálně pořád výhodně! Momentálně k dispozici za 4 399 Kč.