Vonyx STM-2270, 4 kanálový mixér, bluetooth, USB, SD, MP3, FX

Zařízení Vonyx STM-2270 je dostupný 4 kanálový mixér, který slouží laikům a při malých koncertech.DJ mix nabízí možnosti... více informací »
Vonyx STM-2270
Značka: Vonyx
3 249 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Vonyx STM-2270 je dostupný 4 kanálový mixér, který slouží laikům a při malých koncertech.DJ mix nabízí možnosti...

Zařízení Vonyx STM-2270 je dostupný 4 kanálový mixér, který slouží laikům a při malých koncertech.DJ mix nabízí možnosti připojení pro všechny běžné audio zdroje (gramofony, CD přehrávače a počítače). Možnost připojení mixu je doplněna USB portem, přes který lze přehrávat skladby ve formátu MP3 přímo z paměťových nosičů, jako jsou USB klíče a MP3 přehrávače. K nejdůležitějšímu patří integrované bluetooth rozhraní, které umožňuje bezdrátové streamování hudby z bluetooth zařízení jako smartphony, tablety, laptopy a počítače. Rozsah funkcí ukončuje slot pro SD paměťové karty.Funkce náhledu dává účinnou kontrolu nad aktuálními skladbami, zatímco 5 pásmový ekvalizér umožňuje zlepšení nerovnosti signálů. Další zvláštností je 8 přizpůsobitelných zvukových efektů, kterými můžete doplňovat menší zvukové kulisy, jako jsou potlesk, cvrlikání ptáků a výkřiky.Mikrofonní vstup umožňuje použití na akcích, v nichž je třeba nahrát řeč a zpěv. Pevná kovová konstrukce si vás kromě kompaktních rozměrů získá přehledným uspořádáním. Tento skvělý produkt Vonyx STM-2270, 4 kanálový mixér, bluetooth, USB, SD, můžete pořídit mimo jiné tu na našem webu v oblíbené kategorii 4-kanálové mixážní pulty. Nyní můžete koupit zcela nové kusy z naší sekce za parádní cenu! Výrobce Vonyx vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. za báječnou cenu. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další zboží od výrobce Vonyx. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Vonyx STM-2270, 4 kanálový mixér, bluetooth, USB, od naší známé značky Vonyx k dostání v naší nabídce za výprodejovou cenu. Nabídky již od 3 249 Kč.