Vonyx VPS10, audio PA systém, 250 W, USB/SD port, bluetooth, 12 V / 4,5 Ah, baterie

PA systém Vonyx VPS10 přinese hudbu tam, kde je potřebná! Zabudovaná baterie a snadná mobilita z něj dělají mimořádně... více informací »
Vonyx VPS10
Značka: Vonyx
7 249 Kč
Ověřit dostupnost
PA systém Vonyx VPS10 přinese hudbu tam, kde je potřebná! Zabudovaná baterie a snadná mobilita z něj dělají mimořádně...

PA systém Vonyx VPS10 přinese hudbu tam, kde je potřebná! Zabudovaná baterie a snadná mobilita z něj dělají mimořádně multifunkční systém. Díky PA systému Vonyx VPS10 je nejbližší párty ještě blíž: na přehrávání hudebních knihoven slouží různá rozhraní jako USB, SD i bluetooth. Jeden 10“ reproduktor, jeden výškový reproduktor a výkon 250 W pořádně rozezvučí okolí. K systému je dodáván také jeden UHF mikrofon s dosahem do 50 m. Systém rovněž nabízí i pohodlí: přes dálkové IR ovládání pohodlně ovládáte všechny funkce. Aby se systém Vonyx VPS10 dal používat kdekoliv, je vybaven 12V/4,5Ah baterií s výdrží od 3 do 6 hodin. Extrémně flexibilní: díky přídavnému portu můžete výdrž prodloužit externí 12V baterií. Šasi z MDF a stabilní ochranné mřížky jsou mimořádně robustní, přičemž zajišťují bezpečnost na akcích i během přepravy. Díky zabudovanému podvozku s teleskopickou rukojetí se systém jednoduše posouvá – což zvětšuje jeho flexibilní využití. Výkonný, robustní a mobilní: zvukový systém Vonyx VPS10.
Tento nejprodávanější produkt Vonyx VPS10, audio PA systém, 250 W, USB/SD port, bluetooth, 12 V / 4,5 Ah, baterie je k dispozici právě teď na našich stránkách v populární rubrice přenosná audio zařízení. Najděte si skvělé výrobky z této známé sekce v akci!

Vysoce kvalitní produkt Vonyx VPS10, audio PA systém, 250 W, USB/SD port, od výrobce se zárukou kvality Vonyx můžete najít momentálně na našich stránkách za super peníze. Teď v akci 7 249 Kč.