Vysavač na suché a mokré sání Klarstein IVC-30, 30 l, 1800

Klarstein vybavil tento vysavač na suché a mokré sání 30-litrovou nádobou z ušlechtilé oceli s velkou pevností a odolností vůči... více informací »
Vysavač na suché a mokré sání Klarstein
Značka: Klarstein
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein vybavil tento vysavač na suché a mokré sání 30-litrovou nádobou z ušlechtilé oceli s velkou pevností a odolností vůči...

Klarstein vybavil tento vysavač na suché a mokré sání 30-litrovou nádobou z ušlechtilé oceli s velkou pevností a odolností vůči korozi a nánosem nečistot.Díky relativně nízké hmotnosti a velkým gumovým kolečkům zvládne obsluhu zařízení i jen jedna osoba.Navíc má zařízení funkci foukání, kterou aktivujete jednoduchým nastoknutím hadice na vúpust vzduchu. Velmi prodávaný produkt Vysavač na suché a mokré sání Klarstein IVC-30, můžete najít mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii vysavače! Připravili jsme pro vás zcela nové výrobky z naší kategorie ve slevě! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele Klarstein. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Klarstein dlouhodobě dodává prvotřídní výrobky za dobré peníze!

Nový výrobek Vysavač na suché a mokré sání Klarstein IVC-30, 30 l, od společnosti s výborným jménem Klarstein jde nakoupit aktuálně v bezva akci! Zrovna teď v akci za 2 699 Kč.