Vysavač na suché a mokré sání Klarstein IVC-50, 50 l, 2000

Klarstein IVC-50 je vysavač s velkou silou a výkonným motorem, který je díky schuko zásuvce a 8-metrovému kabelu použitelný... více informací »
Vysavač na suché a mokré sání Klarstein
Značka: Klarstein
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein IVC-50 je vysavač s velkou silou a výkonným motorem, který je díky schuko zásuvce a 8-metrovému kabelu použitelný...

Klarstein IVC-50 je vysavač s velkou silou a výkonným motorem, který je díky schuko zásuvce a 8-metrovému kabelu použitelný opravdu všude.Klarstein vybavil tento vysavač na suché a mokré sání 50-litrovou nádobou z ušlechtilé oceli s velkou pevností a odolností vůči korozi a nánosem nečistot.Pomocí uzavíratelné 70-centimetrové hadice na vedení odpadní vody Vám vysavač umožní snadné odstranění nečistot iz těžko dostupných míst jako jsou odtoky. Hadice je přitom vybavena mechanismem, který zabraňuje vypuštění nasbíraného nákladu před vynořením na hladinu. Kromě toho můžete vysavač vyprázdnit i jednoduchým uvolněním otočné osy na jeho boku.Díky relativně nízké hmotnosti a velkým gumovým kolečkům zvládne obsluhu zařízení i jen jedna osoba.Unikátní a žádaný výrobek Vysavač na suché a mokré sání Klarstein IVC-50, 50 máte možnost pořídit právě tady a teď na našem webu v sekci vysavače! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této sekce na pár kliknutí! Oblíbený výrobce Klarstein dlouhodobě prodává kvalitní produkty. za akční ceny! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce Klarstein. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Vysavač na suché a mokré sání od společnosti Klarstein máte možnost koupit ještě dnes téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 4 499 Kč.