Waldbeck Duraporta 1710 zahradní brána, mřížka, 1,7 m vysoká, ocel, zámek, zelená

Bezpečnost domu i zahrady: s Waldbeck Duraporta 1710 zahradní bránou si určíte, kdo bude mít přístup k Vašemu pozemku.Dobrý... více informací »
Waldbeck Duraporta 1710 zahradní brána
Značka: Waldbeck
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Bezpečnost domu i zahrady: s Waldbeck Duraporta 1710 zahradní bránou si určíte, kdo bude mít přístup k Vašemu pozemku.Dobrý...

Bezpečnost domu i zahrady: s Waldbeck Duraporta 1710 zahradní bránou si určíte, kdo bude mít přístup k Vašemu pozemku.Dobrý pocit. Waldbeck Duraporta 1710 zahradní brána určuje, kde končí veřejný přístup a začíná se soukromý pozemek. Jednoduchá brána vyrobená ze stabilní ocelové trubky a drátěné mřížky nejlépe zapadá do stávajících plotů či živých plotů. Otevřená konstrukce s očky 5 x 5 cm nabízí dobrý pohled směrem ven. Tak uspokojíte i zvědavost Vašich čtyřnohých miláčků, aniž by museli opustit pozemek. Všechny kovové části jsou pozinkované a odolné vůči povětrnostním podmínkám a opatřené práškovým lakováním. Jednoduchá instalace umožňuje používat bránu s otevíráním dveří vlevo nebo vpravo. Pevný zámek chrání zahradní bránu Waldbeck Duraporta 1710 před nechtěným otevřením. Jen vlastníci jednoho ze tří klíčů mají k bráně nepřerušený přístup.Konečně plná kontrola: S Waldbeck Duraporta 1710 zahradní bránou je rozhodnutí o tom, kdo se může zdržovat na Vašem pozemku, ve Vašich rukou.Dostupné varianty: výška 1,7 m, výška 1,5 m (10030749), výška 1,95 m (10030751). Často hledaný výrobek Waldbeck Duraporta 1710 zahradní brána, mřížka, 1,7 m vysoká, ocel, zámek, zelená máte možnost dostat právě nyní tu na našich stránkách zařazený v sekci zahradní branky. Nyní najdete kvalitní kousky z této známé rubriky za super ceny! To ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele Waldbeck. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce Waldbeck dlouhodobě nabízí vynikající sortiment.! Podívejte se sami.

Tento vynikající produkt Waldbeck Duraporta 1710 zahradní brána, mřížka, 1,7 od známé kvalitní značky Waldbeck máte možnost získat zde teď právě pořád výhodně. Nyní pořídíte od 2 999 Kč.