Waldbeck Plug 4 Play Square, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, hranatý, ušlechtilá ocel

Pro všechny, kteří si chtějí zahradu či dvůr vybavit pevnou instalací elektrického proudu je Waldbeck Plug 4 Play Square... více informací »
Waldbeck Plug 4 Play
Značka: Waldbeck
899 Kč
Ověřit dostupnost
Pro všechny, kteří si chtějí zahradu či dvůr vybavit pevnou instalací elektrického proudu je Waldbeck Plug 4 Play Square...

Pro všechny, kteří si chtějí zahradu či dvůr vybavit pevnou instalací elektrického proudu je Waldbeck Plug 4 Play Square rozvodová krabice nezanedbatelnou součástí. Rozvodový sloup dokonalého tvaru vyrobený z ušlechtilé oceli poskytuje hned čtyři zásuvky s ochranným kontaktem pro všechny přístroje s vysokou spotřebou elektrické energie jako sekačky, pily nebo vrtačky, které rádi používáme venku. Zapomeňte na neustálé přemisťování prodlužovacích kabelů a pořiďte si instalaci zemních kabelů s jednou nebo několika rozvodovými krabicemi, které Vám dodají elektrický proud přesně tam, kde ho potřebujete, a perfektně se začlení do zahrady či jiného zařízení.Tak rozvodový sloup a i zásuvky odpovídají stupni ochrany IP-44, a jsou tak odolné vůči stříkající vodě z kropícího zařízení na trávník nebo vůči padajícímu dešti. S maximálním příkonem 3500 W při maximální síle elektrického proudu 16 A může vnější zásuvka hravě posloužit jako zdroj elektrického proudu pro několik zařízení současně, aniž by narazila na hranice svých sil. Instalace je jednoduchá: Do samostatné, vyjímatelné zásuvky se připojí přívod elektrického proudu, pak se šroubuje sloup do země pomocí přiloženého montážního materiálu.Nejen co se výkonu týče, ale i vzhledu, dopomáhá Waldbeck Plug 4 Play Square rozvodový sloup vnějším zařízením a zahradám zařadit se do vyšší třídy. Čtvercový vzhled s ozdobnou střechou je zhotoven z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a dodává každé dlážděné ploše moderní charakter. Přístroj se může hravě použít i ve funkci zahradní zásuvky, přičemž vzniká perfektní stříbřitý kontrast.Dostupné varianty: ušlechtilá ocel – hranatý, ušlechtilá ocel – kulatý (10030646)Prosíme, mějte na zřeteli, že rozvodový sloup je předurčen k připojení k pevně instalovanému zemnímu kabelu.
Tento nejprodávanější kousek Waldbeck Plug 4 Play Square, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, hranatý, ušlechtilá ocel můžete získat rovnou tu na našich stránkách ve známé rubrice zahradní zásuvky. Připravili jsme pro vás nové kousky ze zmíněné kategorie v bezva akci! To není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Waldbeck. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Waldbeck vyrábí velmi kvalitní zboží.!

Oblíbený produkt Waldbeck Plug 4 Play od dodavatele s dobrým jménem Waldbeck je k získání již dnes za rozumné peníze. Nabídka od 899 Kč.