Zesilovač Citronic QP2320, 2320 W

Citronic QP2320 jeprofesionální zesilovač se 4 samostatnými kanály, regulátory hlasitosti astabilitou i při nízké impedanci.Po... více informací »
Zesilovač Citronic QP2320
Značka: Citronic
17 499 Kč
Ověřit dostupnost
Citronic QP2320 jeprofesionální zesilovač se 4 samostatnými kanály, regulátory hlasitosti astabilitou i při nízké impedanci.Po...

Citronic QP2320 jeprofesionální zesilovač se 4 samostatnými kanály, regulátory hlasitosti astabilitou i při nízké impedanci.Po technické stránce má zařízení krátký náběh a široký zvukový obraz.Jeho balancované linkové vstupy a výstupy umožňují propojení více zesilovačů.Krátce řečeno:Tento zesilovač je efektivním a cenově výhodným řešením propojení více reproduktorůbez ohrožení ztráty kvality.Zesilovač je vhodný k umístění v 48 cm (19″) racku. Tento žádaný kousek máte možnost získat bez problémů tu umístěný v sekci zesilovače. Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této populární kategorie ve slevě! Přední dodavatel Citronic pro své zákazníky dodává kvalitní zboží.! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele Citronic. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Zesilovač Citronic QP2320, 2320 od skvělého výrobce Citronic najdete v naší internetové nabídce za výborné peníze! Nyní za akční cenu 17 499 Kč.