Zesilovač el. kytary Chord CG-30, 25 cm, overdrive, reverb

Chord CG-30 je kompaktní zesilovač elektrické kytary i pro pokročilé hráčena kytarus rockovou orientací.Svou rockovou základní... více informací »
Zesilovač el. kytary Chord CG-30
Značka: Chord
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Chord CG-30 je kompaktní zesilovač elektrické kytary i pro pokročilé hráčena kytarus rockovou orientací.Svou rockovou základní...

Chord CG-30 je kompaktní zesilovač elektrické kytary i pro pokročilé hráčena kytarus rockovou orientací.Svou rockovou základní orientacizdůrazňujedomácí zesilovač s nastavitelným overdrive, hardwarovým reverb a 3 pásmovým ekvalizérem.Dodatečnézvukové vlastnostizesilovačeChord jsou tvořeny možností připojení externíhoefektovéhozařízení.Díky možnosti připojeníslucháteklze koncentrovaně trénovat i mezi lidmi – prostřednictvímAUX vstupu za pomoci externích zvukových zdrojů, jako jsou MP3 a CD přehrávač. Zajímavý produkt Zesilovač el. kytary Chord můžete sehnat právě tady na stránkách v sekci ozvučení! Mrkněte na zcela nové produkty z naší sekce za super peníze!

Tento velmi žádaný produkt Zesilovač el. kytary Chord CG-30, 25 od značky s dlouholetou historií Chord jednoduše můžete najít v naší aktuální nabídce za super cenu. Nyní můžete mít za 3 499 Kč.