Zesilovač pro elektrickou kytaru Chord CG-60, 30 cm, drive,

Chord CG-60 je zesilovač pro elektrickou kytaru ideální pro použití při koncertech.Svou rockovou povahu získal především pro... více informací »
Zesilovač pro elektrickou kytaru
Značka: Chord
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Chord CG-60 je zesilovač pro elektrickou kytaru ideální pro použití při koncertech.Svou rockovou povahu získal především pro...

Chord CG-60 je zesilovač pro elektrickou kytaru ideální pro použití při koncertech.Svou rockovou povahu získal především pro plně nastavitelný drive kanál, díky kterému má pravý pódiový zvukový obraz.Kromě toho je k němu možné připojit externí efektové zařízení a pedál.Integrovaný AUX vstup je k dispozici pro přehrávání hudby z externích zdrojů, jako jsou MP3 a CD přehrávače.Pomocí nich si můžete při cvičení vytvořit plnohodnotný kapelový podklad.Chord CG-60 má pevnou konstrukci s kovovými rohy přizpůsobenou na časté přenášení. Tento kvalitní a levný kus Zesilovač pro elektrickou kytaru Chord CG-60, 30 cm, drive, můžete získat právě nyní tady na našich stránkách zařazený v rubrice ozvučení. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci.

Žádaný kus Zesilovač pro elektrickou kytaru Chord CG-60, 30 od značky se skvělou pověstí Chord je k sehnání již dnes za super peníze! Nyní za 4 699 Kč.